Abecadło Amigi – „A” jak AmigaOS

abecadloNiniejszy materiał jest pierwszym z cyklu, traktującym w bardzo szeroki sposób o wszystkim co związane z Amigą. W „Alfabecie Amigi” mam zamiar poruszać różne tematy, zarówno techniczne jak i publicystyczne. Chcę przedstawić zalety „przyjaciółki” ale również niedogodności związane z amigowaniem. Niektóre materiały będą dłuższe inne krótsze, czas powstawania kolejnych odcinków również prawdopodobnie nie będzie regularny, nie gwarantuję też że forma przekazu zawsze będzie taka sama. Jednym słowem pełna różnorodność

Pierwszy odcinek jest akurat dosyć typowym materiałem informacyjnym, traktującym w sposób chronologiczny o naszym ulubionym systemie. Materiał jest przeznaczony raczej dla osób słabo obeznanych z tematyką amigową, ale nie ukrywam że cały cykl będę chciał tworzyć właśnie z myślą o takich ludziach, by choć trochę przybliżyć im przyjaciółkę.

Nagrania tworzyłem w dość dużym pośpiechu, przez co niestety w komentarz lektora wkradło się parę niedoskonałości, za które serdecznie przepraszam. Docelowo postaram się do nagrań podejść z większą pieczołowitością, tudzież być może poeksperymentować z jakimś syntezatorem mowy. Tymczasem zapraszam do obejrzenia prezentacji.

Tagi: ,

O Mufa